beküldve: 2009-02-04 22:05:24
(#873) Válasz wakka (#872) üzenetére
Kiome
[ Addiktgyanús ]
Hajajajjajajaj!!!!!
Ácsi mindenkinek Hé!

Most itt nem VESZEKEDNI KÉNE(már bánom hogy ilyesmit itt megemlítettem!)maradjunk annyiban: ha valaki járt rajzsuliba(aki mellesleg több stílust és technikát ismer, de ha nincs látása a rajzoláshoz akkor csak izléses, de nem igazán művészi képeket készít, és nem mellesleg precíz, szépen átgondolt, kidolgozott munkát ad ki a kezéből, ezzel ellensúlyozva "esetleges+++senki ne vegye meagára!+++hiányosságait), ha nem járt rajzsuliba(mert nem volt lehetősége, vagy esetleg máshogy is döntött, de tehetsége van és képes megtanulni a technikákat magyarázat nélkül is, vagy nem, de akkor is)szerintem MINDENKI MESTERE ANNAK?AMIT csinál!!!! mert tükrözi a jelenét, a múltját és a jövőjét(És nekem ne jöjjetek itt a nagy művészekkel: 1. mert hülye vagyok az ilyesmihez és elfelejtem, 2. mert fölösleges) mert nem velük kell dobálózni, nagyot alkottak,jó! de arra gondoljatok: ÉN MIT TUDOK LETENNI???!!! mert azt le is teszem és TI is, és az a miénk, és a részünk! és akárki akármit ba......a meg! mert Én tudom,hogy az szép és beleadtam a lelkem! és Arany szavaival élve:
"Mindenkinek a lelkében dal van és a saját lelkét, hallja minden dalban, és akinek szép a lelkében az ének, az hallja mások énekét is szépnek!"
Ez jusson eszetekbe gy-egy kritikánál!
Remélem téma lezárva:)
Inkább azt mondjátok, ki min dolgozik MOST!
 
Kiome/SEn Arashi