beküldve: 2009-05-05 11:51:28
(#24335) Válasz Zoé (#24315) üzenetére
屍鬼レゲ
[ Megszállott ]
Igen, sajnos valószinű, de jobb lenne ha nem XD.

Na ez elég hosszú beszámoló, h mér lenne jobb ha holnap halnék meg?

A kisregényirók rossz hatással vannak rám, mostmár komolyan.

Am mindenkinek jóéjt. Álmodjatok szépeket (egyesek jobb ha kiverik a fejükből h velem).
kettősöknek jó éjt.
Képzeld én meg a héten érettségizek ami az egész jövőmre kihat, ha elbaszom, bárcsak ilyen gondjaim lennének most mint neked*elbaszta már a matekot és ha nagy mákja van akkor talán 2es, de egyébként...*

Bocs ha dúrva voltam, de most a matek miatt nagyon depis vok, és most jövő hétig ezen fogok depizni, azért remélem a holnapi töri nem lesz nehéz, de van aki azt mondja, hogy sokkal nehezebb lesz mint az többi>.<



A régi fórumlakók kiüldözéséről pedig: én alapból mikor idekerültem már alig láttam a truemangafanokat, mostanában meg sosincs időm feljárni, ha feljövök semmi téma, van mikor ember sincs ebbe a topicba:/
Mind1 ha véletlen én is az okozója lennék annak hogy elüldöztem volna őket, akkor mostantól csak szemlélő leszek, és max csak akkor írok, ha vmit már nem tudok magamban tartaniXD

mint most, kellett egy kis feszültség levezetés, a mai borzalmas matek után>.<

 
Vigyázat, vigyázat. A cserkésző betör a házamba, és kalapál az ajtó előtt egy ideje. Meg se nyomja a csengőt? Mégis mi a fene járhat az eszében?