beküldve: 2009-07-31 21:24:12
(#2058) Válasz Nagashi (#2049) üzenetére
Kiome
[ Addiktgyanús ]
Továbbra is azt tudom mondani hogy olvasgass utánna, és nem nekedtámadtam, a chibivel kapcsolatba egyáltalán nem értek veled egyet,mert ugyan nem tudok róla sokat, de a manga először is Chibi az aránytalansága miatt és rengeteg sikeres alkotás tele van velük,mert aranyosak és kifejezőbbek, a karakter bemutatása szerintem nem abból áll,hogy modellt állunk,mert hidd el, hogy le tudnám rajzolni,de nem látom értelmét, a karaktert a gesztusaival próbálom bemutatni,lehett hogy nem sikerül, lehet hogy neked túl gyors, nem tudom, lehet igazad van..a helyszínek közti átmenetről ITT szó sincs, mert itt egy nagyléptékű áttekintést adok a reggel történtekről, veheted ezt gyors képváltásnak :(mint egy film:felkel, gyors kép a konyhában,és rögtön takarítás, a Rögtönön van a hangsúly, olyan gyors az adott karakter életvitele,hogy csak pillanatokra látjuk a megelőző tevékenységet, a takarítás fontos,mindennél fontosabb és minél gyorsabban neki kell hogy lásson,nekem pedig minél előbb a szituációba kell vinnem a történetet,ez a lány hajszolva van, ezért is beszél ilyen flegmán:mi van ennI??(az írásért elnézést, nagyon csúnyán írok és a szöveg alá helyezett írásjel saját jellememre utal, én így szeretem, és akarom csinálni!)az arc elnagyolása távolról régi mangás fogás,amit a nagyoktól lestem el és (ellentétben sokakkal) leegyszerűsítve is próbálom megőrizni a karakter vonásait.És örülnék neki ha utánnaolvasnál és utánna skatulyáznád be a műveimet, van elég képregényem a honlapomon, nem csak 2 oldalból kellene ilyen kijelentéseket tenni,Pl. a Bekerítőben speciel nincs is chibi...
 
Kiome/SEn Arashi