beküldve: 2009-08-27 10:40:09
(#1094) Válasz Dark-san (#1093) üzenetére
ellie17
[ Új arc ]
Őszintén szólva nem tetszik, annyira nem találom odaillőnek a hangokat, túl erősek a karakterhez képest. A Méz és Lóherénél viszont nem gondoltam ezt. Azt szerettem elnézegetni, de ennél a sorozatnál maga a történet sem kötött le. Azért remélem evvel nem sértek meg senkit.
Viszont ha már szinkron, a Naruto, amit már a Jetix hamarabb behozott szinkronilag jobban tetszett, mint az Animaxos. Legfőképp ezt Naruto, Sakura és Gaara szinkronjára értem. A topic címét adó csatornától szerintem rossz húzás volt, hogy Naruto hangját ennyire lemélyítette. Ha már az eredetit veszem alapul, ott is Narutonak vékonyka hanja van. Az nem számít, hogy Sasuke érettebb férfiszinkront kapott, szerintem evvel inkább az "érettséget" akarták kiemelni, viszont Naruto annyira gyerek még...
A Jetixes Gaara szinkron pedig remek volt, viszont itt Ichigo(?) szinkronhangjával nem hiteles nekem az egész. Nem a Jetixet magasztalom,
Egyébként mindenkit meg lehet érteni, azokat is, akik a japánra, azokat is, akik a magyarra esküsznek.
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-08-27 10:49:34