beküldve: 2009-10-11 00:44:02
(#29527) Válasz Ana-chan (#29526) üzenetére
Yaven
[ True mangafan ]
Higurashit szerintem animében érdemes nézni, mivel az legalább már be van fejezve.
Umineko nem teljesen crossover; inkább egyfajta továbbgondolás. De történetileg nagyon különbözik a Higurashitól. Sztem érdemes nézni, habár az animéből még csak 15 rész van (mangából pedig 4 kötet). Nekem tetszik a megfejthetetlensége, meg a brutálissága; végre egy anime, amiben nem tudom megmondani, hogy ki miként fog cselekedni.
Igen, a Blood+ gyakran sablonos volt (én pl. első 7 rész után azt mondtam, hogy ebből több nem kell, de aztán fél év elteltével mégiscsak rászántam magam a megnézésére), a végét pedig nagyon ügyefogyottan oldották meg. Az alapsztori jó lett volna, meg a karakterek is, csak a mangaka nagyon nem volt következetes a munkájában. Néha szereplők eltűntek részekre, máskor meg szinte már skizofrénként viselkedtek. Ráadásul az embernek olyan érzése támadt, hogy egy helyben toporgunk végig. De azért megérte megnézni a szép grafika miatt.^^

Én csak a Death Note-ot és Vampire Knightot szoktam újraolvasni, ezek közül is főként az utóbbit szeretem, mert mindig kiderül valami új belőle, vagy másik szereplő szemszögéből tudom látni a dolgokat. De ezt eléggé nehéz így elmagyarázni "^^
Kuroshitsuji mangája is befejeződött már? És ott is olyan kusza volt a végén minden, mint az animében?

Béla: Matt nem tehet róla, hogy Near olyan béna volt és leette magát csokival, szóval maradj meg "vallásodban".
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-10-11 00:53:54