beküldve: 2009-10-28 22:50:21
(#2655) Válasz Sen17 (#2653) üzenetére
Ewy-chan
[ Rászokóban ]
Igazából van olyan tábla is, amire ténylegesen rá tudod rakni a rajzod és úgy átrajzolni (ilyennel játszottam először egy barátomnál) ott egy vékony le-föl hajtós fólia alá kellett csúsztatni a lapot aztán azt lehetett átrajzolni. Ez a fajta tábla valószínűleg könnyebb azoknak, akik nehezen dolgoznak úgy, hogy a kezük nem arra jár, mint a szemük Meg talán gyorsabb is, viszont a nyomásérzékenység macerásabb két plusz rétegen keresztül.
...
De egyébként a vonalrajzaidat (meg úgy minden mást is) meg tudsz csinálni tábla nélkül. Persze a színezéshez meg pl a Manga studiohoz nagyon praktikus és kényelmes a digitábla, de lineartolni kifejezetten jobb kézzel. Gyorsabb, kényelmesebb, egyszerűbb.


Ajjaj, nekem akkor olyan fóliás-hajtogatós tábla kellene, amit elsőre írtál...ráadásul balkezes vagyok...O.O
És ez még nem elég, mert amúgy az egeret jobb kézzel kezelem, de rajzolni...khmm...enyhén szólva nem tudok vele (mármint jobb kézzel, ballal megyeget a dolog ^^). Paintben próbálkoztam ilyen egeres rajzolással, de elég siralmas lett az eredmény...^^''''''

Ilyet hol lehet kapni? Pontosan ilyenre lenne szükségem, elég fura lenne ha firkálgatnék szépen a táblára és semmit nem látok mit szúrtam el éppen...^^'

Köcci a hozzászólást, mostmár elkezdek kutatni ez után a kütyü után!
 
"Nincs lehetetlen, ha van, mi motiváljon." /Fantom-KS/
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-10-28 22:50:34