• A_MANGÁRÓL
    •  
    • Történet
    • Stílus
    • Irányzatok
    •  
  • Kiadványok
    •  
    • Mangák
    • MONDO magazin
    • Damage Report
    • DVD-k
    • Hol kapható?
    •  
  • Fórum
  • Webbolt
  • Közösség
    •  
    • Események
    • Fordítói blog
    • Szerkesztői blog
    •  
  • Mangafan
    •  
    • A kiadó
    • Média
    • Kapcsolat
    • Jognyilatkozat
    • Fan-art politika
    • Álláspont rajongói fordítások
    •  
Legutóbb kommentezett topikok
Darker Than Black
Eladnék!/Vennék!
Hentai - 18 éven felülieknek!
Highschool DxD
"is fun"
Legújabb cikkek
MondoCon 09 Ősz
SakuraCon köszi + Moderáció + Hellsing4 errata
Nana érdekesség
5. Magyar Képregényfesztivál
Tavaszi képregénybörze
K.CSABA: "Sziasztok! Attól függetlenül, hogy a webbolt megszűnt, a Death Note mangákat kiadjátok végig? Köszi a választ." Ez engem is érdekelne.
SHINMON1_BENIMARU7: Sziasztok! A MONDO 3. évfolyam 9. számát hogyan tudom előrendelni?
PANKII: Kedves Mangafan! Azután érdeklődnék, hogy DvD-ket még lehetséges innen rendelni?
GABRIELLA0807: Kedves Mangafan, hogyan tudom törölni a profilomat? Köszönöm előre is.
GRéTA: Sziasztok! A webbolt végleg bezárt vagy csak egy időre?
További bejegyzések
Az üzenetküldéshez be kell jelentkezni!
Fórum >> Japán kultúra: filmek, könyvek, kabuki, satöbbi >>
Japán zenék
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... <<>>
beküldve: 2011-09-06 20:04:53
(#574) Válasz Nakamura-san (#573) üzenetére
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]
Mivel szereted a The Street Beats-et,ajánlom figyelmedbe a The Birthday névre hallgató bandát,tetszeni fog a zenéjük.The birthday - calendar girl
De a Kishidan - One Night Carnival is tetszeni fog.Tü-tü-tü-tü-tütütütü tü Á-húú! Tü-tü-tü-tü-tütütütütü Á-húú! Tü-tü-tü-tü-tütütütütü Rüüü-á-húú! Tü-tü-tü-tü-tütütütütü húú! ez nem megy ki a fejemből xD
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: Souichiro 2011-09-06 20:06:19
beküldve: 2011-09-06 17:20:59
(#573)
Nakamura-san
Nakamura-san
[ Addiktgyanús ]
Beleszerettem a Midori muzsikájába. Szavakkal nem is merem kifejezni.

[Link]

Számomra a japán
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Arch Enemy

áj mín, Eths, csak metalcore helyett jazz punk/noise rock.
 
"Their vomit-like chatter and laughter hardening together like shit, who has a crush on who...Who doesn't like who...All scum that would be better off dead! Those dumplings!" http://www.tubechop.com/watch/1444885
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-09-04 12:48:31
(#572)
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]
Csak hogy dicsekedjek már egyet.Am meg japán zenével kapcsolatos,igen,nem poszter topik ez,postoljam máshova...van B'z poszterem,Tak-san figyel engem ezek után,bi-bi-bíííí.Igen,egyé ni rendelésre, mivel sajnos a Mondoban ezer év múlva sem lesz ilyen,hiába könyörgöm nekik.
1000 forintot meg megért,30x45-ös.
És egy Scandalos poszter is feszít mellette majd,egyenlőre nem raktam fel a falra,mert kib*szott kemény fotópapírra nyomatták,így lehajlik a falról,most még a "lapítom őket ezerrel" fázisnál járunk.
ÉS a képek:


Előre is gomen a trash minőségért,szegény telefonom már ettől is elfárad,de a lényeg kiszedhető.

És egy kis on,Kanon X Kanon koncerte jön vki novemberben? Nem az én stílusom,de meggondolom még.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: Souichiro 2011-09-04 12:52:04
beküldve: 2011-08-28 08:37:57
(#571) Válasz Miho ~ ミホ (#570) üzenetére
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]
És: enyém Die pengetője. Csak úgy mellékesen. Nah.

Mázlista xD

Akkor nem csak én mentem melózni másnap,vagyis én még éjszaka sem aludtam,mert nincs vonat este 10 után Csongrádra,így maradt az éjszakai fentmaradás,na meg vigyázni kellett,nehogy vmi csöves kiraboljon az éjszaka közepén,két ismerősöm,egy csaj,meg a haverom aludtak,én meg őrködtem. LOL


Mindenesetre várom vissza a srácokat,remélem lesz még Diru európában és hozzánk is benéznek még.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: Souichiro 2011-08-28 08:38:44
beküldve: 2011-08-27 23:32:04
(#570)
Miho ~ ミホ
Miho ~ ミホ
[ True mangafan ]
Dir En Grey (megkésve)
Souichiro nagyjából összefoglalta a lényeget. Valóban isteni volt! Annyit nem tudtam még azóta sem eldönteni, hogy nagyon fáj-e a kimaradt Toguro, vagy beértem az Ain't Affraid To Die-al, mint Diru féle ballada. Összességében zseniális volt.
A koncert után a szivárvány minden színében pompázó hajszálakat szedtem le a testemről, kék-zöld foltjaim is lettek, a hangomat elhagytam valahol két Kyo-féle hörgés-visítás között, és csak most sikerült megtalálnom nemrég. Nem beszélve a nyakamról, ami napokig fájt. Headbang fitness, nyakra gyúrok, haver!

Másnap pedig fél nyolcra mentem nyolc órázni. Ugye-ugye?: "Nyolc óra munka, nyolc óra pihenés, nyolc óra szórakozás..."


És: enyém Die pengetője. Csak úgy mellékesen. Nah.
 
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-08-20 16:39:37
(#569)
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]
Na...Dir En Grey koncert.Igen,voltam."Sorban állás,feljutás Pestre,majd átmenni Budára,odajutás a helyszínre" részt nem írom le.
Koncert: kb. 20:07-kor a tagok felléptek a színpadra.ORDÍTÁS,ÜVÖLTÉS, SIKÍTOZÁS a csajok részéről,stb,stb.Ugrálással ,majd headbengeléssel indítottunk,
3 perc alatt lett is olyan döbmeleg bent,hogy az csak na! Amely számok tetszettek,am az összes tetszett,de ezek a legjobban az az...Obscure és a Lotus.Készítettem pár képet,fészbúkon aki ismer,megnézheti őket,ide nem linkelem már,elég fáradt vagyok még azóta is.Sikerült a tömeg közepébe bejutnom,ment is a pogó,meg a lökdösődés mellettem,hála a drága Cseh és Lengyel fanoknak! Szegény magyar csajszikat sajnáltam,akik mellettem álltak,próbáltam őket védeni ezektől a vadállatoktól,de sajna kaptak kicsit a lökdösésből.A dobverőt majdnem sikerült elkapnom,az előttem álló emberkének szánta Shinya.Kyo kocka hasa,meg a rengeteg tetkó az egész csávón...és a hörgései,hangja...ISTENI VOLT! Koncert végén locsoltak minket ásványvíz féle akármivel,telibetaláltak vagy 5x,de ez a Dir En Grey tagoktól alap xD Szal fasza koncert volt.A dobverőt sajnálom,egy sorral csúsztam hátrébb...pont az az egy sor és enyém Shinya dobverője,fasz kivan.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-08-16 19:38:46
(#568) Válasz Háté (#567) üzenetére
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]

Hol árulják? Főleg olcsóbban? Asszem a Mondofórumon olvastam,vki eladja a jegyét,de biztos le is csaptak rá...érdemes animus fórumokon az eladás-vétel topikokat átnézni még 2 nappal koncert előtt...vagy nem.De hátha.A Gackt nevezetű akármihez hasonlítva a 6 ezres belépő elég baráti,Gackt-ra asszem csak egy tizes volt a beugró.Gackt meg hiába nagy sztár,meg f*szom tudja még micsoda,a Dir En Grey sokkal állatibb.Nem is embereknek való.A zenéjükhöz,főleg,ha a PV-jeiket nézed,gyomor kell.Azért jó a Diru.



Egy kis kedvcsináló a koncerthez: [Link] Kedvenc rész 09:04-től.Red Soil.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: Souichiro 2011-08-16 19:43:40
beküldve: 2011-08-15 11:13:33
(#567) Válasz Souichiro (#566) üzenetére
Háté
Háté
[ True mangafan ]

ejnye

és hol árulják ezeket a jegyeket? ha olcsóbban el tudnék kapni egyet, lehet, hogy megérné elmenni

bár nemhiszem

 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-08-14 14:44:33
(#566)
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]

Aztak*rva,behalok! Sok fiatal (értsd 14-16 éves) eladja a Dir En Grey koncertjegyét,mert csak szülői felügyelettel,vagy beleegyező nyilatkozat jellegű sz*rsággal mehetnek be,ugyebár kiskorúak még.Szívás.Főleg,ha szegény szülő véletlen elkísérné csemetéjét egy ilyen jellegű METÁLZÚZDA koncerte,majd amikor Kyo elkezd sikítozni,meg hörögni,mint aki három napja nem aludt,a szerencsétlen szülő,aki mit sem sejtett,mire megy csemetéjével,fejvesztve menekül kifele a Clubból.LOL?
Jah,meglehet.De az ilyenek minek vesznek akkor jegyet? De most komolyan...így is elég retardált a mai fiatalság,mit kell őket félteni? Felénk,Csongrád cityben a buszmegállóban csicskáskodnak,feszítenek 15 évesen,akkor minek nekik szülői felügyelet?


On: töltök The Birthday LIVE-ot.Annyira hiányzik már ez a jóféle garage rockos,punk rockos,blues rockos hangzás.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-08-07 21:37:00
(#565)
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]
Shane Gaalaas megin awzumkodik: hát nem aranyos,ahogy dobol?
Pedig ez nem is japán zene.Nem a lóf*szt.Ezer éve a B'z dobosa,az meg alapból japán banda,és az meg ide való.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-07-31 20:22:43
(#564) Válasz Souichiro (#561) üzenetére
Háté
Háté
[ True mangafan ]
és van pár egész normális death metal bandájuk, amin külön meglepődtem, mert eddig csak értékelhetetlen goregrind szarokba futottam bele. az Intestine Baalism pl adja, még ha kicsit sivár At the Gates-ripoff is az egész
 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: Háté 2011-07-31 20:23:27
beküldve: 2011-07-31 15:06:08
(#563)
Yuuki vampire *-*
Yuuki vampire *-*
[ Rászokóban ]
Nekem ez a zene tetszik[Link]
 
"Tőled jobban senki nem utálja a vámpírokat, mégis több vérre van szükséged, mint bármelyik más vámpírnak. Azt hiszem, te vagy a legvámpíribb közülünk"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: Yuuki vampire *-* 2011-07-31 15:13:08
beküldve: 2011-07-31 14:55:35
(#562) Válasz Háté (#560) üzenetére
Miho ~ ミホ
Miho ~ ミホ
[ True mangafan ]
Chernoblank - My Apocalypse

Nesze nekem hörgőshányósjapcsimetááál . Máris szebb a napom.
 
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-07-31 14:34:30
(#561) Válasz Háté (#560) üzenetére
Souichiro
Souichiro
[ True mangafan ]
Hm,ez egész jó.Tudnak a japánok is jó mötált összehozni,ha akarnak.

Most meg rákattantam másfél év szünet után az X Japanra,megin.
Szép kis videó a Jade.A jó rész 1:03-nél kezdődik.

Taiji,a basszeros halála...OMFG! Születésnapja után pár nappal,46 évesen hunyt el.Egy nagyszerű embert veszített el a JRock világa.
Sugizot meg milyen jó baszogatni,h páran hárdkór tag aszongya: "sosem tekintették őt X Japan tagnak".A nagy hárdkór fanok megszóóólaaatak.Végülis a Luna Sea az ő "családja",meg a gitártudása az,ami számít,nem pedig,h melyik bandához való.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
beküldve: 2011-07-30 18:39:38
(#560)
Háté
Háté
[ True mangafan ]
a japánok nem normálisak

Chernoblank - My Apocalypse

főnök, mi a faszt csinálsz azzal a nagybőgővel
 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... <<>>