• A_MANGÁRÓL
    •  
    • Történet
    • Stílus
    • Irányzatok
    •  
  • Kiadványok
    •  
    • Mangák
    • MONDO magazin
    • Damage Report
    • DVD-k
    • Hol kapható?
    •  
  • Fórum
  • Webbolt
  • Közösség
    •  
    • Események
    • Fordítói blog
    • Szerkesztői blog
    •  
  • Mangafan
    •  
    • A kiadó
    • Média
    • Kapcsolat
    • Jognyilatkozat
    • Fan-art politika
    • Álláspont rajongói fordítások
    •  
Legutóbb kommentezett topikok
Darker Than Black
Eladnék!/Vennék!
Hentai - 18 éven felülieknek!
Highschool DxD
"is fun"
Legújabb cikkek
MondoCon 09 Ősz
SakuraCon köszi + Moderáció + Hellsing4 errata
Nana érdekesség
5. Magyar Képregényfesztivál
Tavaszi képregénybörze
K.CSABA: "Sziasztok! Attól függetlenül, hogy a webbolt megszűnt, a Death Note mangákat kiadjátok végig? Köszi a választ." Ez engem is érdekelne.
SHINMON1_BENIMARU7: Sziasztok! A MONDO 3. évfolyam 9. számát hogyan tudom előrendelni?
PANKII: Kedves Mangafan! Azután érdeklődnék, hogy DvD-ket még lehetséges innen rendelni?
GABRIELLA0807: Kedves Mangafan, hogyan tudom törölni a profilomat? Köszönöm előre is.
GRéTA: Sziasztok! A webbolt végleg bezárt vagy csak egy időre?
További bejegyzések
Az üzenetküldéshez be kell jelentkezni!
superkrumply
[ Addiktgyanús ]

E-mail küldése

Eddigi hozzászólások

Oldalak:... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 <<>>
beküldve: 2007-10-21 20:18:46
(#53) Honnan szerzed be a mangákat?
Hmm.. manga után kérdezősködni egy képregényboltban? Hogy lenne már ciki? Különben meg ahogy láttam a conokon, sokkal több az "idősebb" rajongó, mint a 12-14 évesek. Én is elmúltam már 18
beküldve: 2007-10-20 23:13:04
(#47) Honnan szerzed be a mangákat?
Na igen ez nagy kár.. de mi voltunk ott a tegnap (pénteken) és már most sem volt nyitva. Bent a kartondobozok között volt egy hapsi, de nem engedett be minket, pedig megígértük, hogy tutira veszünk valamit.. azért rendes volt, ha konkrét mangát tudtunk volna mondani, odaadta volna. Megkérdeztük, már a hónapban sem nyit ki többet.
beküldve: 2007-10-17 19:13:01
(#97) Bizenghast
Télleg Naruto folyik még a cspból is, de azért nagyon szeretjük Legalábbis én nagyon megszerettem..
beküldve: 2007-10-17 16:26:36
(#95) Bizenghast
Én is megvettem még márciusban az első kötetet. A borítója nagyon teccett, szal nem volt kérdés. Aztán mikor itthon belenéztem habzott a szám. A grafika tényleg elég ratyi és a színezés még rátesz egy-két lapáttal (a pontozásokra gondolok). Lehet, hogy ez majd javul.. A főszereplő sztem jellemtelen de a történet legalább nem olyan rossz, habár nekem kicsit összefolyt.
Minden esetre én is azon igyexem, hogy valakinek eladjam, de sajna nincs túl jó híre...
A tanulságot levontam
beküldve: 2007-10-13 20:56:42
(#38) Fullmetal Alchemist
Csak meg kell szoknunk. Mégsem lehet olyan mint az eredeti. Sztem nem olyan vészes.
beküldve: 2007-10-11 14:27:02
(#510) Mit kéne magyarul kiadni?
Valami jó kis shōjot senki nem akar? Azok között is vannak nagyon jók.. nem feltétlenül nyálasra gondolok. Vagy a mangafan titokban shōnen kiadó?
(mellesleg mindegyik kiadást imádom )
beküldve: 2007-10-07 18:42:12
(#115) Őszi AnimeCon 2007
Fú hát nem volt semmi. 2 nap után elfáradtunk, de nagyon megérte. A cosplayesek állati ügyesek voltak a májusi conon nem voltak ilyen klassz jelmezek. Mondjuk a mai napon elég hosszúra sikeredett az előadás.. a végére mindenki kinyúlt és tökre türelmetlen volt. Legközelebb remélem csinálnak valami előválogatást, mert ez így nagyon fárasztó volt. Minden esetre nagyon élveztük (volt egy pár fura arc).
És nemtom feltűnt-e valakinek de most fele annyi sikítozás volt mint tavasszal. Lehet, hogy egyesek felnőttek a nyáron? De az is lehet, hogy most sokkal többen voltak és azé nem tűnt fel
Én is egy rakat mangát vettem, szám szerint ötöt, de most csak magyarokat. Aztán még kitűzőket, kulcstartót és posztert.
Alig várom a következőt!!
beküldve: 2007-10-03 15:20:51
(#45) Őszi AnimeCon 2007
Ha a conos kitűzőkre gondolsz tuti lesznek, tavasszal is egy rakat volt. Amúgy meg másmilyenek is biztos lesz (új bolt van), lassan olyan választék lesz, hogy nem tudunk választani. Nem igaz, hogy ezt is megéltük!!
A bankrablás jó ötlet, úgyis csak hasznos dolgokat vennénk belőle -ha mentek szóljatok
beküldve: 2007-10-02 19:46:59
(#42) Őszi AnimeCon 2007
Ha jól számolom mi öten megyünk Már mindenki totál be van zsongva, de ahogy látom ez nem csak velünk van így.. összeadtam, hogy kb. mennyi zsé kell..... azt hiszem a karácsonyi ajándékoknak integethetek. NEM BAJ, MEGÉRI!
beküldve: 2007-09-17 18:11:18
(#166) Polcharcosok-vagyis figurák minden mennyiségben...
Most hoztam haza a postáról
Első figurám!
Elwyn <- Shining Tears x Wind

[Link]
[Link]
[Link]
beküldve: 2007-09-12 22:23:12
(#114) Yaoi
Akkor ezt megbeszéltük *taps-taps*
beküldve: 2007-09-12 21:18:48
(#112) Yaoi
Itt most nem a b..zikról van szó.. a yaoi képregény Nincs bajom a melegekkel, rajzon naon teccik amikor 2 szerelmes fiú khm.. együtt van, de a valóságban kicsit tényleg durva. Nem érdekelnek.
Az életben én is a hetero kapcsolatra szavazok.
beküldve: 2007-09-12 19:41:26
(#109) Yaoi
Köszönöm a tippet, tuti megnézem, legalább egy yurit látnom kell
beküldve: 2007-09-11 22:08:41
(#14) Ouran High School Host Club
Szerintem pont így jó ahogy van.
Ha az egyenruhák "átlagosak" lettek volna, akkor nem adják az elit iskola hangulatát, mellesleg ez illik bele a környezetbe.
A sok rózsaszín és rózsa stb. meg sztem vicces, pont ezért mert erőltetett. Úgyis sok benne az irónia meg a parodizálás (pl. a BL rajongó lányok), szal bőven belefér. A sikitozós jeleneteknél mindig a con-Gravitation jelenet ugrik be
beküldve: 2007-09-11 21:56:48
(#107) Yaoi
Hímuralom? Olyan már nem naon létezik Európában

Valamilyen szinten azért megtom érteni a fiúkat is.. nyáron el kezdtem nézni egy yurit (Kannazuki no Miko) és az első rész végefelé kinyomtam.. egyszerűen fájt a látvány, pedig azt hallottam jó anime. Minden esetre sok hasonlóság van a két műfaj között.. a yaoi mégsem bánt sőt...
Oldalak: ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 <<>>